Zara

andreja č.  

član od: 3.4.2006

sporočila: 587

28. nov 2006 11:08

Two way imaš tudi v BTC-ju v hali A,zadnjič mi je pa mami pokazala nekaj cunj češ kako ugodno je kupila in res nobena stvar več kot 2000 sit, in to od two waya,bele žametke,bel brezrokavnik-puh in puli-bolj debel,je pa rekla da je ta trgovina v BTCju tam nekje pri Mullerju ali ena hala zraven,ne vem točno,v kleti na koncu te hale ima pa še peko trgovino z b klaso čevlji andreja č.

vanya  

član od: 28.3.2006

sporočila: 326

28. nov 2006 11:36

Kaj pa v Mariboru ali Celju je ta trgovina - Two way? Ste mi lušte naredle. vanya Sporočilo je spremenil(a) vanya dne 28. nov 2006 11:37:00

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

28. nov 2006 11:43

To je hala med Muellerjem in BabyCentrom. V pritličju so normalne trgovine s čevlji - Peko, Kopitarna in Alpina, v prvem nadstropju je po novem trgovina Buši z otroškimi igračami in opremo (imajo barve za v banjo, superca stvar). Loni Makaroni

mimika  

član od: 7.1.2002

sporočila: 2107

28. nov 2006 11:55

Sem in tja zavijem v Zaro. Plusi: ugodne cene, modni izdelki, dovolj dolge hlače. Minusi: ne preveč natančna izdelava. Spomladi sem tam kupila majčko s tričert rokavi, ki je zagotovo ena boljših mojih stvari. Zelo kakovosten material, prijeten za nosit, lepa. Večkrat sem si rekla, da moram kupiti še druge barve, vendar mi ni uspelo. Pred nedavnim sem v Kranju odkrila trgovino Two way, v kateri imajo tudi cenovno ugodne in dobre stvari. Kupila sem teti tri pulije, ki jih odlično nosi, sebi majico z dolgimi rokavi iz mešanice bombaža in elastana za 3000 sit in žametke za 6000, ki so zelo dobrega kroja in dovolj dolge (to je moja težava, zato kupim prav vsake hlače, ki so dovolj dolge, ne glede na to, ali jih rabi ali ne, ker ne vem, kdaj se mi bo naslednjič sreča nasmehnila. Če je ta trgovina še kje drugje v SLo, jo toplo priporočam. mimika

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti